news

01.05.2024
🌐 У Вінниці відбувся захід присвяченій впровадженню кейс-менеджменту
photo

30 квітня представники ІОЦ Мінсоцполітики, Наталя Халтураєва та Інна Шелестюк, відвідали захід організований командою Проєктного офісу Мінсоцполітики за підтримки UNICEF Ukraine, присвячений ключовому інструменту цифровізації соцпослуг кейс-менеджменту.
💻 Програма заходу містила в собі виступи представників цифрової команди Мінсоцполітики, які розкрили основні принципи роботи з системою електронного кейс-менеджменту. Також, Жмеринська громада поділилась досвідом тестування системи та цікавими кейсами. Основний акцент був зроблений на ролі електронного кейс-менеджменту в удосконаленні системи надання соціальних послуг та підвищенні їх доступності для населення.
🗣️ Також учасникам була надано можливість обговорити проблеми та перспективи розвитку системи. Усі присутні висловили свою впевненість у тому, що цифровізація соціальних послуг сприятиме покращенню життя населення та оптимізації роботи державних структур.
🤝🏻 Варто зазначити, що команда ІОЦ Мінсоцполітики активно бере участь у впровадження кейс-менеджменту, адже підприємство відповідає за якісну підтримку користувачів своїх систем, тому повинно бути максимально занурено у всі процеси, включаючи розробку та тестування, щоб мати змогу надавати свої пропозиції щодо покращення якості системи.