news

06.06.2024
💔 Сьогодні - рік відтоді, як росіяни підірвали Каховську ГЕС
photo

06 червня 2024 року, виповнюється рік з того дня, коли терористичний акт російських злочинців призвів до вибуху на Каховській ГЕС.
На жаль, в результаті вибуху було втрачено життя багатьох невинних людей, а також заподіяно значні матеріальні збитки. Однак, уряд не залишив постраждалих без допомоги.
За цей рік понад 97 мільйонів гривень було виплачено постраждалим від трагічного інциденту. Ці кошти допомогли підтримати людей, яки були вимушені покинути свої домівки в наслідок затоплення.
Команда ІОЦ Мінсоцполітики також була задіяна в процесі по виплаті постраждалим грошової допомоги. Була створена робоча група, з представників Міністерство соціальної політики України, Медирент та спеціалістів нашого підприємства, які безпосередньо працюють з Єдиною інформаційною системою соціальної сфери. В максимально короткі строки ми змогли розробити функціонал який допоміг реалізувати можливість швидкої виплати допомоги постраджалим з Миколаївської та Херсонської областей.
🇺🇦 Цей день повинен бути ще одним нагадуванням того, що спільними зусиллями ми може створювати неймовірні речі. Давайте об'єднуватись задля наших громадян та нашої держави.