новини

14.05.2024
⛰ єОздоровлення: як програма працюватиме цього року?
photo

Минулого року стартувала програма “єОздоровлення”, яка працює за принципом “гроші ходять за дитиною”. Батьки отримували кошти на картку і самі оплачували путівку в один із визначених закладів у Карпатах. Майже 2000 дітей з малозабезпечених сімей відпочили без навантаження на сімейний бюджет.
Хто може скористатись послугою цього року?
👧🏼 діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;
👦🏻 діти з багатодітних малозабезпечених сімей.
Які виплати передбачені у межах програми?
💵 Сума виплати на одну дитину становитиме 15 980 грн (п’ять прожиткових мінімумів для дітей віком 6–18 років). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.
Яка географія закладів оздоровлення і відпочинку?
🗺 Цьогоріч дітей прийматимуть заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві. На відміну від минулого року, тепер заклад не обов’язково має розташовуватися в карпатському регіоні та мати вищу категорію.
🔎 Подивитися, які заклади вже долучилися до програми, можна за посиланням https://nssu.gov.ua/.../zaklady-iaki-pryiednalysia-do....
☝🏻 Довідково:
ДП ІОЦ Мінсоцполітики є розробником та адміністратором програмного забезпечення, завдяки якому можна скористатися програмою😎