новини

06.06.2024
🌐 HelpPortal: Нова ера підтримки користувачів ЄІССС
photo

Ми раді оголосити про оновлення нашої системи обробки звернень користувачів. Відтепер це інноваційна система підтримки з новою назвою - HelpPortal.
👩🏼‍💻 HelpPortal - це система, яка сприяє розв'язанню проблем, пов'язаних із роботою в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (ЄІССС), та дозволяє обробляти звернення користувачів якісніше та швидше.
🤝 Нову систему допомогла нам розробити компанія Creatio Company, яка входить до топ-3 компаній світу з розробки систем обробки звернень. Creatio відома своєю інноваційністю та високим стандартом якості. Рішення Creatio використовують тисячі клієнтів у 100+ країнах світу та отримують необмежені можливості для цифровізації та автоматизації своїх процесів.
Завдяки співпраці з Creatio, ІОЦ Мінсоцполітики має можливість використовувати передові технології та найкращі практики у своїй новій системі підтримки, що дозволяє забезпечити користувачам найвищу якість обслуговування та ефективність у роботі.
✅ Основні переваги HelpPortal:
• Швидке реагування: Наша команда працює цілодобово, щоб
забезпечити найшвидше реагування.
• Простий інтерфейс: Інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс дозволить швидко та зручно звернутися за допомогою користувачам та оперативно надати відповідь операторам.
• Трекінг та аналітика: Ми забезпечуємо повний контроль та звітність, щодо всіх звернень, щоб Ви могли відстежувати всі етапи вирішення
свого запитання.
• Переадресація проблеми: Якщо, питання вимагає уваги спеціаліста з іншої області або рівня, (наприклад, розробника ЄІССС) оператор здійснює переадресацію звернення до відповідного фахівця, де можуть надати більш спеціалізовану допомогу.
• Акумуляція в одній системі: HelpPortal забезпечує централізовану систему для управління всіма зверненнями та проблемами. Усі запити, коментарі, рішення та телефоні дзвінки зберігаються та здійснюються в одній системі.
💪🏻 Завдяки цим додатковим можливостям, ви отримаєте швидке та професійне вирішення проблеми. Не соромтеся, звертатися до нас з будь-якими запитаннями або пропозиціями, ми завжди готові вам допомогти.