новини

14.06.2024
📚 Другий навчальний семінар "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС" - підсумки впровадження
photo

11 червня 2024 року, відбувся другий навчальний семінар "Впровадження 10 видів допомог в ЄІССС", організований Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики України" за підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (World Food Programme).
👥 У заході взяли участь провідні експерти у галузі соціальних послуг, представники регіональних органів соціального захисту населення та ЦНАПів з 22 областей України, а також представники Міністерство соціальної політики України, Міністерство цифрової трансформації України та Національна соціальна сервісна служба України.
На семінарі спікери поділилися станом цифровізації соціальної сфери, ідеєю створення та планом впровадження електронного кейс-менеджменту, а також особливостями застосування Дія Шерінгу.
👥 Серед головних спікерів події були:
- Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку
- Крістіна Вітко, керівник експертної групи Мінсоцполітики
- Ганна Жукова, менеджер проєкту "Виплати в ЄІССС"
- Тетяна Калита, керівниця цифрової команди Проєктного офісу при Мінсоцполітики
- Олексій Вовк, начальник відділу впровадження електронних послуг Мінцифри
- Тетяна Ніконова, заступник директора компанії "Медирент"
- Марія Сакута, генеральний директор директорату з питань подолання складних життєвих обставин
🫶🏻 Особлива подяка Марина Бобраніцька, начальниці управління системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації, яка знайшла час відвідати наш захід та поділилась цінними знаннями з гостями заходу.
🤝🏻 Ми щиро дякуємо всім учасникам семінару за активну участь у робочих групах, цікаві запитання та змістовні дискусії. Як і минулого разу, наша команда проведе онлайн семінари для кожного регіону, щоб забезпечити якісне впровадження 10 видів допомог та надати відповіді на питання, які не встигли обговорити під час заходу.
📹 P.s. Запис першої частини семінару з виступами всіх спікерів ви можете переглянути на нашому YouTube каналі - https://youtu.be/ozwpSAjdASM