новини

05.07.2024
⚡️ ДП ІОЦ знову в переліку провідних фінтех-компаній України
photo

📒 4 липня було проведено презентацію Українського фінтех-каталогу 2024, щорічного аналітичного дослідження, розробленого Ukrainian Association of Fintech and Innovation Companies.
👏 Ми раді повідомити, що другий рік поспіль ДП ІОЦ Мінсоцполітики увійшло до переліку фінтех-компаній України. Ця відзнака свідчить про нашу постійну роботу над розвитком інноваційних фінансових технологій та впровадженням передових рішень у соціальній сфері. Під час презентації каталогу директор підприємства, Юрій Коновалов, подякував організаторам за визнання та обговорив з партнерами перспективи подальшої співпраці.
💬 "Ми горді бути серед провідних фінтех-компаній України вже другий рік поспіль. Це підтверджує наші досягнення в галузі фінтех та відкриває нові можливості для партнерств та інноваційних проєктів. Наша команда прагне продовжувати працювати над рішеннями, що підвищують ефективність та прозорість соціальної підтримки в Україні," - прокоментував Юрій Коновалов.
🗣 На заході також відбулася панельна дискусія з провідними експертами фінтех-ринку, де обговорювали роль фінтех-галузі у післявоєнному відновленні держави. Додаткову інформацію про каталог та його учасників можна знайти на офіційному сайті Української асоціації фінтех та інноваційних компаній (УАФІК).
Ознайомитись з дослідженням та каталогом можна та каталогом за посиланням: https://fintechua.org/catalog_2024ua
Довідково:
Цьогоріч дослідження створене за підтримки Національного банку України, Міністерства цифрової трансформації України, Міжнародної фінансової корпорації (IFC, World Bank Group) у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Фондом ефективного врядування Уряду Великої Британії в Україні (GGF), а також USF.