новини

28.11.2023
Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики представляє новий інструмент у боротьбі з домашнім насильством – дашборд «Гарячих ліній»
photo

Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики представляє новий інструмент у боротьбі з домашнім насильством – дашборд «Гарячих ліній»
🤝🏻 За підтримки The World Bank, спільно з Міністерство соціальної політики України ми створили дашборд «Гарячих ліній», який стане ефективним засобом координації та допоможе вдосконалити протидію домашньому насильству в Україні.
📞 Дашборд відображає інформацію про існуючі в територіальних громадах та регіонах "Гарячі лінії" з протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, включаючи контакти дані громади, в якій функціонують така лінія підтримки.
Також, є можливість обрати два варіанти відображення інформації: в розрізі територіальних громад та у розрізі регіонів. Це дозволяє користувачам отримати повну картину можливості звернення за допомогою на різних рівнях.
🫶🏻 Не соромтеся звертатися за допомогою — це важливий крок для власного благополуччя та безпеки. Дашборд вже доступний на офіційному вебсайті ІОЦ Мінсоцполітики за посиланням - https://ioc.gov.ua/analytick_hotCall/.
☝🏻 Довідково: Дашборд "Гарячих ліній" створений Мінсоцполітики та ІОЦ Мінсоцполітики за підтримки Проєкту World Bank Ukraine «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».